Başarı Hikayelerimiz

Arcadium avm ve Taşeli İnşaatın sahibi Sayın; Teoman Karaduman villasının dekorasyonunda Vipka Yapı Desingi tercih etmiştir.

Sayın Teoman Karaduma; nın villasının temelden çatıya tüm dekorasyon işleri Vipka Yapı Designi seçkin ve uzman ekibiyle müşterimizin istekleri doğrultusunda günümüzün değişen ve gelişen dekorasyon teknikleri dikkate alınarak tam bir ekip ruhu içinde başarıyla tamamlanmıştır. (Beysukenr st.)


Gençlerbirliği külübü bşk. Sayın; İlhan CAVCAV evinin sineklik sistemleri ve duşakabin işlerinde Vipka Yapı Designi seçmişti.

Sayın; İlhan CAVCAV’ ın evinin pencerelerine ithal mekanizmalı stor sineklik uygulaması yapılmış kapılarına özel pilise sineklikler takılarak her türlü haşere böcek geçişine önlenmiştir. Evin banyosuna lüx seri duşakabin takılmıştır.(Avrupa mahallesi.)


Yüksek mühendis Sayın; Talat Günsoy evinin anahtar teslim dekorasyon işlerinde Vipka Yapı Designi seçmiştir.

Evin boya, parke, fayans. kartonpiyer, mantolama. , duvar kağıdı, banyo yenileme, çelik kapı, mutfak dolapları ve anahtar teslim dekorasyon işleri firmamızın seçkin kadroları tarafından söz verilen tarihte başarıyla tamamlanmış eve yeni bir soluk ve ahenk getirilmiştir.(cinnah caddesi)


Ülkemizin seçkin yazarlarından Sayın; Bekir Coşkun villasının sinelik, duşakabin, pakpen pvc, cam balkon ve boya işlerinde Vipka Yapı Designi tercih etmiştir.

Sayın;  Bekir Coşkun; nun villasında iç duvarlara saten boya uygulaması yapılmış tavanlar tavan boyası ile boyanmış pencerelere haşere ve böcek geçişini engellemek için sineklikler monte edilmiş balkona cam balkon uygulaması yapılmış banyoya lux seri duşakabin monte edilmiştir.(beysukent st)


Ankamall avm kurucu başkanı sayın Kemal Çılav villasının dekorasyon işlerinde Vipka Yapı Design seçmiştir.

Sayın; Kemal Çılav;ın villasının A dan Z ye tüm dekorasyon işleri Vipka Yapı Design işini severek ve önemseyerek yapan usta ekibi tarafından  koşuşsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülerek yapılmıştır. (Konutkent st.)


Sayın, bakanımız ErkanMumcu; villasının dekorasyonunda Vipka Yapı Desingi tercih etmiştir.
Sayın; Erkan Muncu’nun villasının dekorasyonu Vipka Yapı Design işinde son derece profesyonel genç dinamik ekibiyle müşterimizin istek ve önerileri doğrultusunda    akılcı ve pratik çözümler kullanılarak  söz verilen zamanda başarıla tamamlanmıştır. (Hekimköy  st.)


 

Ülkemizin en büyük mimarlık ofislerinden Yazgan Mimarlığın sahibi yüksek mimar Sayın Kerem Yazgan villasının dekorasyonunda Vipka Yapı Designi tercih etmiştir.

Sayın; Kerem Yazgan;ın villasının iç ve dış cephe boya; mantolama, banyo yenileme, cam balkon; duvar kağıdı, kartonpiyer,  laminant parke ve anahtar teslim dekorasyon işleri Vipka Yapı Design seçkin usta kadrosu tarafından başarıyla sonuçlandırılmıştır. (Birlikkent st. )


 

100. yıl hastanesinin sahibi op. Dr Talat Aydın villasının dekorasyonunda Vipka Yapı Designi tercih etmiştir.

Sayın; Talat Aydının evinin saten boya; parke, çatı, pakpen pvc, cam balkon, tamirat ve tadilat işleri Vipka Yapı Design uzman ekibiyle söz verilen tarihte yapılmıştır.


Sayın e. Bakanımız;  Şener Battal villasının boya işlerinde Vipka Yapı Designi tercih etmiştir.
Duvar ve tavanların gerekli alcı tamirleri yapılarak Vipka Yapı Design seçkin boyacı kadrosu ile villanın silinebilir saten boyası  müşterimizin istekleri doğrultusunda kusursuz bir biçimde yapılmış villaya yeni bir ahenk getirilmiştir.Boya markası olarak filli boya tercih edilmiştir.(Mutluköy st.)


Tepe grup Genel müdürü Sayın Ömer Aslan dairesinin boya ve laminant parke işlerinde Vipka Yapı Desingi tercih etmiştir.

Dairenin içindeki eşyalar hışır örtülerle örtülerek gerekli koruma önlemleri alınmış duvar ve tavanların alcı tamirleri yapıldıktan sonra müşterimizle uyum içinde uygulanacak boya renkleri seçildikten sonra silikonlu saten boya ile boyanmıştır. Dairenin zemini 10 yıl garantili floorpan laminant parke uygulanmıştır. (Koru st.)


E Korgeneral Sayın; İsmail Hakkı Pekin evinin boya ve dekorasyon işlerinde Vipka Yapı Designi seçmiştir.

Dairenin boya, laminant parke, kartonpiyer, banyo yenileme; pvc işleri Vipka Yapı Designi

deneyimli ustaları tarafından hızlı, çok yönlü ve alternatif çözümler üretilerek başarıyla yapılmıştır. (Oyak 3 st.)


Danıştay Başsavcısı Sayın; Mevlüt Çetinkaya evinin tamirat ve tadilat işlerinde Vipka Yapı Designi seçmiştir.

Dairenin boya, sistire cila; kartonpiyer; banyo yenileme, cam balkon; duvar kâğıdı işleri Vipka Yapı Design deneyimli ekibiyle fonksiyonel çağdaş yenilikçi çözümler üretilerek yapılmıştır. (Gökkuşağı apt.)


Değerli öğrenmeniz Sayın Hülya Kazancı villasının dekorasyonunda Vipka Yapı Desingi tercih etmiştir.  

Villanın dış cephe mantoluma; boya, parke, kartonpiyer, alcı, pakpen pvc, duşakabin, ithal vinil duvar kağıdı işleri firmamızın seckin usta kadrosu tarafından başarıyla sonuçlandırılmıştır.( Agora Evleri.)


Başkent üniversitesi dekanı Sayın; Mustafa Kuru evinin dekorasyonunda Vipka Yapı Desingi tercih etmiştir. 

Dairenin boya, parke, fayans, kartonpiyer, mantolama, duvar kağıdı, banyo yenileme,pakpen pvc, sineklik, çelik kapı, mutfak dolapları ve anahtar teslim dekorasyon işleri firmamızın işini en ince ayrıntısına kadar bilen profesyonel usta kadrosu tarafından başarıyla yapılmıştı.

TOP