HAKKIMIZDA

“Daima Ayrıcalık Kalite “
Firmamız müşterilerimizin istekleri doğrultusunda mekânlarınızın yaşam kalitesini verimliliğini artırmak sizlere çağdaş, ekonomik, fonksiyonel, teknik, estetik, işlevsel ve görsel mekânlar tasarlamak; sizlerin memnuniyetinizi güveninizi kazanmak ilkesi ile 1996 yılında Turhan Çak ve oğulları Orhan, Burhan,  Gökhan Çak tarafından ev bakım onarım anahtar teslim dekorasyon işleri yapmak amacıyla bir aile şirketi olarak kurulmuştur.

Firmamızı her türlü tamirat, tadilat, bakım, onarım, boya, parke, fayans. kartonpiyer, mantolama. Çatı, duvar kağıdı, banyo yenileme, çelik kapı, mutfak dolapları ve anahtar teslim dizayn; dekorasyon işlerinizde büyük küçük iş ayrımı yapmaksızın araya bilirsiniz.

Firmamız kurulduğu 1996  yılıdan itibaren kısa sürede Ankaranın yapı ve dekorasyon sektöründe önçü, adından söz ettiren  firmalarından biri konumuna yükselmiş, tüm birikim ve deneyimini  bu alanda  uzmanlaşmaya yoğunlaştırmıştır.

2016 yılında siz değerli müşterilerimize en mükemmel hizmeti sunmak amacıyla yapımına başladığı 400 metre kara büyüklüğünde mülkü kendimize ait  çayyolunun en büyük sovrularından birini kuran firmamız burada, pimapen, polisan boya, vitra, çanakkele seramik, ecea, alivin çelik kapı orka banyo dolapları, floorpan laminat parke gibi Türkiyenin güvendiği markaların yetkili satıcı uygulayıcı bayiliğinı  yapmaktadır.

Firmamız: pimapen pvc, sineklik, duşakabin ve Cam Balkonların imalatını Sitelerde bulunan kendi fabrikasında son teknoloji makineler kullanarak yapmaktadır. 2010 yılında Çankırı Şabanözünde 7000 metre kare büyüklüğünde 2 Entegre fabrikasını kuran firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti kaliteli ürün ve hizmetin yanında garantili ürün anlayışını pvc, sineklik, cam balkon kapama sistemleri sektörüne yerleştirmede öncü olmuş yer aldığı tüm oluşumlara vizyonu ve yenilikçi değerleriyle büyük katkılar sağlamıştır

Aldığımız dekorasyon işlerini kendi branşlarıyla ilgili hem okul eğitimini hem de pratik eğitimi almış; işini en ince ayrıntısına kadar bilen üç kardeş olarak tam bir ekip çalışması içinde ustalarımızla birlikte yapmakta kendi işimizi kendimiz yaptığımız için müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktayız.

Bununda mükafatını açılan çoğu dekorasyon firması 1-2 yılını doldurmadan kapanırken işimize sahip çıkışımız en iyiyi yapma azmimiz ve tüm işlerimizi tek çatı altında yapabilme kabiliyetimiz firmamızı; ANKARA,NIN en eski, kalıcı ve lider  dekorasyon firması konumuna getirmiştir.

Biz  VİPKA yapı desing ailesi olarak işçisinden patronuna tüm çalışanlar tam bir ekip ruhu içinde kaliteli malzeme, kaliteli hizmet anlayışıyla size farklı olanı sunabilmek adına tüm enerjimizle çalışmaktayız. Firmamıza güvenerek iş ve sorumluluk veren siz değerli müşterilerimizin işin sonunda memnun kalacağına ve böylelikle bir Türkiye markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyeceğiize  olan inancımız tamdır.

SAYGILARIMIZLA…..
VİPKA Yapı Design

TOP